top of page

WysyLka i zwroty

Teren wysyłki

 

Na ten moment nasze produkty wysyłamy wyłącznie do krajów Unii Europejskiej. Jeżeli jesteś zainteresowany wysyłką w inne miejsce skontaktuj się z nami.

Wysyłka pod jeden adres

W tym momencie możemy zrealizować zamówienie wyłącznie pod jeden adres. Chcąc zrealizować zamówienie na kilka adresów stwórz osobne zamówienia lub skontaktuj się z nami.

Czas dostawy

Po sprawdzeniu i zatwierdzeniu szczegółów płatności, zrealizujemy i wyślemy zamówienie zgodnie z wybranym rodzajem dostawy. Czas realizacji zamówienia wraz z transportem trwa zazwyczaj dwa dni robocze, lecz ze względu na ograniczoną ilość poszczególnych produktów może się wydłużyć o max 24h. W takiej sytuacji poinformujemy państwa o wydłużeniu czasu realizacji. 

Zwroty

1. Przesyłka 

Dokonując zakupu dostaniesz e-mail potwierdzający realizacje zamówienia. Chcąc dokonać zwrotu kliknij w hiperłącze zarządzaj zamówieniem i wybierz formularz zwrotu. Na koniec pamiętaj aby zapisać i wydrukować formularz zwrotu oraz dołączyć go do paczki zwrotnej. Formularz zwrotu możesz również pobrać tutaj. 

Koszt przesyłki pokrywa klient. 

2. Odbiór osobisty


Zwrot zamówienia, które zostało odebrane osobiście może zostać zwrócone w punkcie stacjonarnym osobiście (w godzinach otwarcia sklepu podanych poniżej*) lub kurierem za poprzednim przesłaniem formularza zwrotu na adres e-mail. 

3. Zamówienie z przelewem na konto bankowe www.elbadekoracje.pl

Zamówienie opłacone przelewem na konto, można zwrócić przesyłając oświadczenie o chęci zwrotu zakupionego towaru na adres e-mail sklepelba@gmail.com.  Otrzymując e-mail potwierdzający, towar należy przesłać pod adres:

F.P.H Elba Dekoracje Ewa Lewandowska Barszczak,

Gdańsk,

ul. Wodnika 50, 80-299

Do przesyłki należy dołączyć formularz zwrotu, który można pobrać klikając w ten link.

*Godziny pracy sklepu stacjonarnego: pon-pt 4:00 -11:00, sb 4:00 - 9:00

bottom of page